pátek 18. 10.
P/\ST + CRINGE PRINCE + HIHIHAHAHOLKY
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

Tinnitus velí vstaň a běž! První ze dvou podzimních koncertů kapely P/\ST v pražském Paláci Akropolis. Večer zahájí talentovaný rapper Cringe Prince a nový objev Hihihahaholky.

P/\ST

Jen stěží byste u nás hledali kapelu s živelnějšími koncerty než P/\ST. V rámci série Pulz už stihla vyprodat Malou scénu a o rok později i Velký sál Paláce Akropolis. Teď se dvojice vrací s největším dvojákem svojí dosavadní existence. Rapper Dan Kranich a instrumentalista Ivo Sedláček odpálí Žižkov svou loňskou desku Tinnitus v čele s hitem Fivuza market. Na prvním z říjnových koncertů P/\ST doplní dvě čerstvá jména českého alternativního rapu. Připravte se na moshpit. Před vočima rudo, mód autodestrukce!

Cringe Prince

„Jestli tě, kámo, nebaví život, tak se nemusíš hned předávkovat. Jsou i jiný cesty, kámo,“ vzkazuje Cringe Prince na jedné ze svých letošních EP nahrávek. Můžete se podle něj třeba ponořit do floristiky, koupit si fotbalovou šálu a dát si kebab na Lipanské. Anebo vyrazit na show do nedalekého Paláce Akropolis. Jeden z nejosobitějších tuzemských rapperů posledních let tady vystoupí úplně poprvé. Chybět nebudou ani tracky z loňského alba DRUM nebo Cringe Princův světoznámý freestyle.

Hihihahaholky

Dvě holky ze srdce od srdce ze života od života holek dvou jou! Štěpánka Todorová a Alena Novotná debutovali v prosinci 2023 albem Pinky Winky Life. Hihihahaholky vznikly ale už o rok dřív na katedře alternativního a loutkového divadla DAMU. O produkci se stará DJ Matěj Šíma aka taťko Maťko. Poeticko-ironické texty a alternativní rap, který samovolně prorůstá do jazzových instrumentací i experimentální elektroniky, chcete zažít live.

Za dramaturgií série Pulz v Paláci Akropolis stojí hudební publicista a moderátor Radia 1 Vojtěch Tkáč. Večer se uskuteční ve spolupráci s Akropolis Underground.


 
Doporučujeme