úterý 15. 11.
PAST + POKOJ25
21:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz

info

Drcení žánrů a nárazy beatů do syntetických stěn. 15. listopad bude v Paláci Akropolis patřit alternativnímu rapu. V rámci série PULZ se představí skupina P/\ST a rapper pokoj25.

P/\ST

Expedice do vnitrobloku může vypuknout. Debutová deska dvojice P/\ST v roce 2019 ukázala, jak to dopadne, když se potkají milovník rockové hudby a nadšenec, který vyrostl na českém hip hopu. Dva odlišné světy daly pohromadě vzniknout nekontrolované bestii, která rozpulzuje jakýkoliv klub nebo festival v zemi. Dan Kranich a Ivo Sedláček se poznali během studia herectví na DAMU, teatrálnost přitom dodnes sehrává důležitou roli při jejich koncertech. Nenechte si ujít show, po které se na Malé scéně zpříčí každá ocelová tyč.

pokoj25

Vojtěch Grabač je známý pod mnoha jmény. Coby Scorn dělal beaty pro hudebníky jako Hošty, SEBE nebo Gambrz Reprs. V roce 2019 nicméně vzal do ruky mikrofon a otevřel pokoj25. Ve své autorské tvorbě spojuje alternativní rap s prvky československého undergroundu a lo-fi estetikou. Směsice žánrů se přitom stále rozpíná a roztéká do nových hmot, který umí pokoj25 ohýbat jako málokdo.

Za dramaturgií série PULZ v Paláci Akropolis stojí hudební publicista a moderátor Radia 1 Vojtěch Tkáč.


 
Doporučujeme