středa 13. 11.
THE DEAD DAISIES, BEASTO BLANCO, MIKE TRAMP
18:00, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

THE DEAD DAISIES se proslavili svou vytrvalou snahou o „omlazení“ klasického rocku, kterou zahájili před více než deseti lety.

Kapela vznikla s cílem vnést nadčasového ducha rocku 70. let do moderní hudby a při jejím založení se snažila sestavit sestavu špičkových hudebníků. Jejich název a estetika, inspirované spojením vlivu Jona Stevense a živých obrazů mexických oslav „Dne mrtvých“, odráží dynamickou energii, která prostupuje jejich hudbou i vizuální identitou. Od svého debutového stejnojmenného alba z roku 2013 vydali THE DEAD DAISIES působivý katalog nahrávek, od studiových alb přes živé nahrávky až po kompilaci „Best Of“. Navzdory vytrvalým proklamacím o úpadku rocku nashromáždili oddané celosvětové příznivce a vysloužili si uznání kritiky. Jejich živá vystoupení, podpořená slavnou sestavou, v níž se objeviují takové talenty jako Doug Aldrich (např. ex-Whitesnake, ex-Dio a John Corabi (ex-Mötley Crüe), nebyla ničím jiným než elektrizujícími a sdílela pódia s takovými ikonami, jako jsou Kiss, Guns N' Roses, Aerosmith a mnoho dalších. I v roce 2024 The Dead Daisies dokazují, že tento žánr stále nejen žije, ale i vzkvétá. A to potvrdí i novou deskou „Light ‘Em Up“, od které můžete čekat přímočarý rock and roll, přesně tak, jak ho máte rádi. Večer doplní rock and roll zrozený v horském bahně a pouštním slunci.

BEASTO BLANCO je kapela se spalujícím, teatrálním zážitkem – krví, potem a benzínem poháněný výbušný rock'n'roll! A vystoupí také Mike Tramp, který hudebně zavzpomíná na glam hair metalovou kapelu WHITE LION.


 
Doporučujeme