sobota 19. 10.
P/\ST + VLADIMIR 518 & SIFON
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

Tinnitus velí vstaň a běž! Druhý ze dvou podzimních koncertů kapely P/\ST v pražském Paláci Akropolis. Program doplní dvě legendární jména českého rapu – Vladimir 518 a Sifon.

P/\ST

Jen stěží byste u nás hledali kapelu s živelnějšími koncerty než P/\ST. V rámci série Pulz už stihla vyprodat Malou scénu a o rok později i Velký sál Paláce Akropolis. Teď se dvojice vrací s největším dvojákem svojí dosavadní existence. Rapper Dan Kranich a instrumentalista Ivo Sedláček odpálí Žižkov svou loňskou desku Tinnitus v čele s hitem Fivuza market. Na druhém z říjnových koncertů P/\ST doplní dvě nezaměnitelné osobnosti českého rapu. Připravte se na moshpit. Před vočima rudo, mód autodestrukce!

Vladimir 518 & Sifon

Dvě nenahraditelné osobnosti českého hip hopu. Dva rozdílné přístupy a pohledy na rap. Vladimir 518 je rapper, výtvarník, spisovatel a člen kapely PSH. Sifon je hlavním hlasem WWW Neurobeat, jedné z prvních hiphopových skupin v České republice. Sifon s Vladimirem spolupracoval jako producent už na albu Idiot, jejich cesty se ale od začátku milénia protnuly nespočetněkrát. Ve studiích, na pódiích i mimo ně. V Paláci Akropolis se dvojice představí se svou společnou show, kterou můžete naživo vidět jen velmi ojediněle. Město, džungle, město, prales!

Za dramaturgií série Pulz v Paláci Akropolis stojí hudební publicista a moderátor Radia 1 Vojtěch Tkáč. Večer se uskuteční ve spolupráci s Akropolis Underground.


 
Doporučujeme